O NÁS

Naše malá rodinná společnost Green Tree Food je tradiční český výrobce čokoládových pralinek a neobvyklých delikates.

Splnil jsem si sen. Naučil jsem se dělat pralinku tradičním ručním způsobem pro sebe a své blízké. Vybral jsem tu nejlepší dostupnou čokoládu a smetanu, z nichž jsem stvořil svojí první pralinku.

Myšlenka založit si vlastní pralinkárnu však přišla jako reakce na přání našich budoucích zákazníků. Tito úžasní lidé si ode mě žádali další a další a jejich množství stále rostlo a roste.

A tak jsem začal vyrábět první pralinky. Věřte, že když ochutnáte opravdu kvalitní čokoládu doplněnou lahodným krémem, jinou už chtít nebudete.

Ke sladkostem se po čase přidaly i další speciality. Řeč není o ničem jiném, než o naší neobvyklé Cibuládě a švestkových omáčkách.

Navštivte nás a objevte doposud nepoznané kombinace chutí, které, jak věříme, vás přivedou zas a zas k nám do GREENTREEFOOD.

Tak neváhejte
a MLSEJTE S NÁMI

Víme, jak na to

V současnosti svým zákazníkům nabízíme pestrou paletu sladkých i slaných produktů. Zakládáme si na tom, aby každé sousto našich pochutin bylo neopakovatelným zážitkem. Mrkněte na náš eshop a vyberte si své ideální mlsání.

v1

Exkluzivní výrobky z čokolády. Pro osobní spotřebu i do cukráren.

v1 2

Cibulová marmeláda k masu a sýrům, ze žluté i červené cibule.

b4 1

Sladkosti i slané dobroty dodáváme též v dárkových baleních.

v4

Zažijte nezapomenutelné odpoledne plné informací a mlsání.

Proč mlsat s námi

Naše produkty tvoříme s láskou a zábavou, proto jsou tak jedinečné. Za každou jednou dobrůtkou stojí kus pečlivě odvedené práce.

K tvorbě pralinek přistupujeme vlastním způsobem. Vývoj každé pralinky má svůj čas a je takovým malým čokoládovým dobrodružstvím.

Všechny produkty jsou poctivá ruční výroba. Nepoužíváme žádná umělá dochucovadla, konzervanty a stabilizátory. Víme, že to jde i bez nich.

S námi si pochutnáte nejen na vyhlášené francouzské čokoládě, hořké belgické, ale i české a italské. Nabízíme vám jenom to nejlepší.

Chcete mlsat s námi? Neváhejte nás kontaktovat!