ČOKOPÁRTY

Čokopárty

NAVŠTIVTE NAŠI ČOKOPÁRTY

Zažijte nezapomenutelné odpoledne plné mlsání. Pojďte s námi oslavit vaše narozeniny, anebo třeba podnikněte rozlučku se svobodou.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací o čokoládě. Vše od historie až po současnost. Nakonec se i podíváte, jak pralinky vyrábíme.

REZERVOVAT TERMÍN
hl 1
f0
f1
f2
f3

Na co se můžete těšit

Naučíte se něco o pěstování kakaových bobů napříč historií i o výrobě čokolády.

Poznáte celý proces ruční výroby pralinek. Vše si budete moci podrobně prohlédnout.

Ochutnáte netradiční druhy čokolád. Budete porovnávat jednotlivé rozdíly a chutě.

Zažijete 1,5 až 2 h skvělé zábavy plné mlsání a dobrého pití. Rezervujte si ještě dnes.

Nejčastější otázky a odpovědi

Zaujala vás naše Čokopárty, ale máte několik otázek? Vybrali jsme ty nejčastější, na něž se zákazníci ptají. Podívejte se níže a třeba zde naleznete i tu svoji. Kdyby ne, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odpovíme na všechny vaše nejasnosti.

Kolik stojí vstup a co všechno je zahrnuto v ceně?

Vstupné na Čokopárty stojí pouze 350 Kč na osobu. V ceně získáte 1,5 – 2 h program nabitý zajímavými informacemi a zábavou , degustaci čokolády a ukázkou výroby našich pralinek .

Pro koho je Čokopárty vhodná? Případně pro jak velkou skupinu lidí?

Naši Čokopárty může navštívit prakticky kdokoliv. Nejčastěji k nám lidé chodí oslavit narozeniny a svátky. Program je však vhodný též pro utužení přátelských vztahů mezi kolegy či jako rozlučka se svobodou před svatbou. Čokopárty je vhodná i pro rodiny s dětmi. Také se dá využít jako „dámská jízda“. Kapacita akce je 6 – 20 osob.

Kde Čokopárty probíhá?

Akce se konají jednak v Prostějově, konkrétně na adrese Za Velodromem 2. V případě zájmu a skupinky alespoň 20 zájemců je však možné se individuálně domluvit i na jiném místě, a to třeba i kdekoli u vás.

Mlsejte s námi!

Neostýchejte se a přijďte mezi nás. Zamluvte si termín, který vám bude nejvíce vyhovovat, a těšte se na super zážitky. Na odpoledne strávené v naší čokoládovně jen tak nezapomenete.

Kontaktujte nás

Chcete zažít Čokopárty na vlastní kůži?
Kontaktujte nás přes tento formulář.